Potrącenie 51-letniego rowerzysty w Żninie! Mężczyzna trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

2021-12-07 15:26
Potrącenie 51-letniego rowerzysty w Żninie! Mężczyzna trafił do szpitala [ZDJĘCIA]
Autor: KPP Żnin

Żnińscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Żninie na ul. Mickiewicza. - Rowerzysta został potrącony przez pojazd osobowy, w rezultacie czego z obrażeniami ciała trafił do placówki medycznej - wyjaśnia policja. Jak udało się nam ustalić, mężczyzna nie miał żadnego oświetlenia!

Potrącenie 51-letniego rowerzysty w Żninie! Mężczyzna trafił do szpitala

Zgłoszenie o wypadku drogowym w Żninie na ul. Mickiewicza, dyżurny żnińskiej Policji otrzymał w piątek (3 grudnia) kilkanaście minut po godzinie 18.00. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego.

Zobacz: Nastolatek wjechał rowerem na świeżo wylany beton! Gigantyczne straty

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujący na miejscu zdarzenia, na nieoświetlonym odcinku drogi, kierująca samochodem marki VW Golf, 30-letnia mieszkanka gminy Żnin, jadąc prawidłowo prawym pasem jezdni w kierunku wsi Jaroszewo, uderzyła w 51-letniego rowerzystę. Jednoślad, którym się poruszał nie posiadał oświetlenia, a cyklista nie miał założonej kamizelki odblaskowej. W związku z odniesionymi obrażeniami ciała, mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy - wyjaśnia rzecznik żnińskiej policji.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta posiadała wymagane przepisami uprawnienia do kierowania. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratora śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Żninie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Super Raport 07.12 (Goście: Marcin Horała - wiceminister infrastruktury, PiS oraz Waldemar Pawlak - PSL, były premier) Sedno Sprawy: Zbigniew Ziobro
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE