Poważny wypadek na trasie śmierci niedaleko Bydgoszczy! 3 osoby RANNE [AKTUALIZACJA]

2020-05-23 17:42 KM
Policja ruszyła na miejsce wypadku
Autor: Policja Wypadek na trasie śmierci niedaleko Bydgoszczy

To nie jest spokojny dzień na drogach w Kujawsko-Pomorskiem. Jak informują nas służby, przed godziną 17:00, na DK nr 10 (odcinek Nakło nad Notecią - Bydgoszcz) zderzyły się bus i samochód osobowy. Uwaga kierowcy - są utrudnienia w regionie!

Aktualizacja 19:19

Utrudnienie zakończyło się. Jedźcie ostrożnie i miejcie oczy szeroko otwarte!

Godzina 17:39

Do wypadku doszło w sobotę (23 maja) przed godziną 17:00 w miejscowości Trzeciewnica (województwo kujawsko-pomorskie). Wszystko działo się na DK nr 10, zwanej trasą śmierci, a konkretnie na odcinku Nakło nad Notecią - Bydgoszcz.

- Zderzyły się bus i samochód osobowy. 3 osoby są ranne. Ruch odbywa się wahadłowo. Przewidywany czas trwania utrudnienia 3 godz - przekazuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W tej chwili nie znamy przyczyn tego niepokojącego zdarzenia. Wyjaśni je policja. Tymczasem apelujemy do kierowców z Bydgoszczy i okolic - uważajcie na siebie! Ruch na drogach nie jest większy niż zazwyczaj, ale nadal trzeba być czujnym.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Poważny wypadek w Zielonce. Motocyklista uderzył w bariery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.