walentynki 2022

i

Autor: Jesse Goll / Unsplash Jaki prezent na walentynki dla niego będzie najlepszy? Zobacz, czego lepiej nie kupować.

Prezent na walentynki dla niego. Tego nie kupuj chłopakowi. To obciach, a nie śmieszny prezent walentynkowy 2022!

2022-02-08 13:48

Walentynki 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Zostało już wiele czasu, by kupić prezent na walentynki dla niego. Nic dziwnego, że panie przeszukują internet w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na prezenty walentynkowe. Wśród wielu propozycji można znaleźć wiele tzw. śmiesznych prezentów. Niektóre z nich mogą się jednak okazać mocno przesadzone i chłopak czy mąż, zamiast cieszyć się z upominku, może się poczuć urażony. Zobaczcie, jakiego prezentu na walentynki dla niego nie kupować i dlaczego.

Prezent na walentynki dla niego

Walentynki 2022 już 14 lutego. Zostało niewiele czasu na zakup prezentu na walentynki dla niego. Upominki dla chłopaka to często problem, panie szukają więc podpowiedzi w internecie. Niektóre stawiają na praktyczne prezenty, takie jak ubrania, czy perfumy. Inne kobiety na walentynki dla mężczyzny kupują romantyczne prezenty, które wprost są oznaką łączącej ich miłości. Ci, którzy święta zakochanych nie traktują bardzo poważnie, mogą postawić na śmieszne prezenty na walentynki 2022. Wśród nich znajduje się m.in. fikuśna bielizna, zabawne kartki okolicznościowe, czy erotyczne gadżety. Wybierając prezent na walentynki dla niego należy jednak pamiętać, że granica między śmiesznym a obciachowym upominkiem jest bardzo cienka. Szukając inspiracji warto więc zastanowić się, z czego naprawdę ucieszyłaby się nasza druga połówka i posłuchać głosu serca.

Przeczytaj koniecznie: Życzenia na walentynki 14 lutego 2022. Piękne i romantyczne wierszyki dla zakochanych!

Sonda
Obchodzisz Walentynki?

Walentynki 2022. Prezent dla chłopaka

Jakich prezentów lepiej nie kupować na walentynki 2022 dla chłopaka? Wiele zależy od poczucia humoru drugiej połówki i statusu związku. Są jednak pewnie prezenty walentynkowe przy których należy zachować szczególna ostrożność. Co to takiego? Mowa na przykład o... bieliźnie. Jeśli krótko się znamy możemy nie trafić z rozmiarem i sprawić drugiej osobie przykrość. Ryzykowne mogą być też tzw. śmieszne prezenty, czyli majtki z trąbami, ryjkami i innymi motywami zwierzęcymi. Nie każdy chłopak lub mężczyzna musi mieć poczucie humoru i zrozumieć taki żart. Prezent na walentynki dla niego może okazać się niewypałem, gdy trafi w jego czuły punkt. Dlatego warto zachować ostrożność również przy kupowaniu gadżetów erotycznych oraz upominków nawiązujących do seksu.

KLIKNIJ w zdjęcie poniżej i zobacz piękne życzenia na walentynki 2022 w naszej galerii!

Kwiaty na Walentynki: co znaczą kolory kwiatów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE