Próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2023

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/F1Digitals Próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2023

Jakie są komentarze?

Próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2023. Uczniowie: łatwe!

2022-12-06 11:32

Próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2023 właśnie się rozpoczął. Uczniowie na początek będą rozwiązywać zadania z języka polskiego. Warto jednak wiedzieć, że nie każda szkoła weźmie udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty z Operonem 2023. Tymczasem mamy już pierwsze komentarze uczniów.

Próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2023 właśnie się rozpoczął. Co prawda, nie w każdej szkole, bo to zawsze decyzja dyrekcji, ale wiele placówek korzysta z tej możliwości i uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę. Tak jak jest to w przypadku egzaminu ósmoklasisty organizowanego przez CKE, tak i w przypadku próbnego egzaminu ósmoklasisty z Operonem, uczniowie rozwiązują zadania z trzech przedmiotów. 6 grudnia to data, kiedy na szkolne ławki trafiają arkusze z języka polskiego. Jak poszło uczniom podczas próbnego egzaminu ósmoklasisty z Operonem 2023? Mamy już pierwsze komentarze! Według uczniów, tym razem na testach pojawiła się "Balladyna" Juliusza Słowackiego. Większość piszących uważa, że próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem 2023 należał do łatwych:

- było serio łatwe

- bardzo łatwy

- superowo

- było ok 

W kolejnych dnia uczniowie zmierzą się z zadaniami z matematyki i języka obcego. Pamiętajcie, że na Se.pl znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące próbnego egzaminu ósmoklasisty z Operonem 2023.

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają