Psy rzuciły się na małą sarenkę! Interweniowała policja z Grudziądza

2021-05-06 11:25 Anna Gołata
Psy rzuciły się na małą sarenkę! Interweniowała policja z Grudziądza
Autor: KMP w Grudziądzu Psy rzuciły się na małą sarenkę! Interweniowała policja z Grudziądza

Do nietypowej interwencji grudziądzkich policjantów doszło w miniony weekend. Jak informuje nas rzecznik, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że pod Grudziądzem przejeżdżający kierujący na poboczu zauważył małą, ranną sarenkę, która jest atakowana przez psy. Na ratunek bezbronnemu zwierzęciu natychmiast ruszyli funkcjonariusze "drogówki". Na szczęście na pomoc sarence nie było jeszcze za późno!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 maja. - Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na poboczu w miejscowości Marusza pod Grudziądzem, leży ranna sarna, która jest atakowana przez psy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji. Mundurowi po przybyciu na miejsce zobaczyli małą sarnę, która posiadała widoczne rany - wyjaśnia podkom. Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ: Wandal z Bydgoszczy poszukiwany! Policja publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc

Funkcjonariusze natychmiast poprosili o pomoc pracowników z Centrum Opieki nad Zwierzętami, którzy po przybyciu na miejsce zaopiekowali się zwierzęciem. - Policjanci niosą pomoc przede wszystkim ludziom, kiedy jednak zachodzi taka potrzeba, bez wahania ratują także zwierzęta - dodaje Szablewski.

CZYTAJ TAKŻE: Zgotowali psom prawdziwe piekło! Sąd w Bydgoszczy BEZLITOSNY dla właścicieli pseudohodowli w Dobrczu [ZDJĘCIA]

Raport z anteny 06.05
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE