Ratownicy medyczni odebrali poród w domu! Pomagał im strażak z OSP Fordon

2021-09-21 9:28
Ratownicy medyczni odebrali poród w domu! Pomagał im strażak z OSP Fordon
Autor: pixabay.com Ratownicy medyczni odebrali poród w domu! Pomagał im strażak z OSP Fordon

Niesamowita historia, która ma swoje szczęśliwe zakończenie! Wczoraj (20 września) do ratowników medyczny dotarła informacja o ciężarnej kobiecie, u której rozpoczęła się akcja porodowa. Jak się okazało, maluszek bardzo szybko chciał się wydostać na świat i przybyli na miejsce medycy odebrali poród!

Ratownicy medyczni odebrali poród w domu! Pomagał im strażak z OSP Fordon

W poniedziałek, 20 września jeden ze strażaków ochotników pełnił dyżur jako wolontariusz w zespole wyjazdowym ratownictwa medycznego. Około godziny 18 jednostka został skierowany do kobiety, u której rozpoczynała się akcja porodowa.

Zobacz: Bydgoszcz: Wypadek na ul. Jagiellońskiej! Jedna osoba trafiła do szpitala

- Nasz strażak Tomek wraz z doświadczonym zespołem ratowników medycznych odebrali poród małego "fordoniaka". Dzieciątko i mamusia są już pod okiem lekarzy cali i zdrowi. Rodzicom, a w szczególności mamie, gratulujemy siły i wytrwałości oraz życzymy szczęścia z nową pociechą - czytamy na stronie OSP Fordon.

Mieszkanka Tryńczy twierdzi : Szpital wysłał do mnie prokuraturę, bo chciałam naturalnie dokończyć poród
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE