Rozbój w bydgoskiej drogerii. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję! [WIDEO]

2021-06-22 13:32
Rozbój w bydgoskiej drogerii. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję!
Autor: KWP w Bydgoszczy Rozbój w bydgoskiej drogerii. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję!

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście po raz kolejny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie oraz zdjęciach. Stróże prawa wierzą, że publikacja wizerunku pomoże im w prowadzonej przez nich sprawie. - Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apeluje podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Policjanci z Bydgoszczy ponownie wierzą w moc internetu i proszą o pomoc. Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 19 marca 2021 r. w drogerii przy ul. Czerkaskiej w Bydgoszczy. - Sprawców bezpośrednio po kradzieży markowych perfum próbował zatrzymać pracownik ochrony. Wówczas jeden z mężczyzn kopnął go w plecy, a następnie obaj mężczyźni oddalili się ze skradzionym towarem o wartości niemal 600 złotych - przekazuje nam podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. Przyjrzyjcie się uważnie zamieszczonym wyżej zdjęciom i materiałowi wideo!

Czytaj też: Tajemnicze zaginięcie 54-letniego Franciszka. Trop urywa się w pociągu!

- Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie oraz zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 63, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 1420/21 - apeluje podkomisarz Lidia Kowalska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Rozbój w bydgoskiej drogerii. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE