Tajemnicze zaginięcie 54-letniego Franciszka. Trop urywa się w pociągu!

2021-06-21 7:47
Tajemnicze zaginięcie 54-letniego Franciszka. Trop urywa się w pociągu!
Autor: UM w Bydgoszczy Tajemnicze zaginięcie 54-letniego Franciszka. Trop urywa się w pociągu!

Kolejne tajemnicze zaginięcie mieszkańca naszego miasta. Komisariat Bydgoszcz-Błonie rozpoczął poszukiwania Franciszka Wiśniewskiego, który kilka dni temu wracał do Bydgoszczy pociągiem i ślad po nim zaginął. Zaniepokojona rodzina zdecydowała się powiadomić mundurowych, którzy natychmiast przystąpili do działań. Co się stało z 54-latkiem?

Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie szuka Franciszka Wiśniewskiego, który 17 czerwca 2021 r. wracał do Bydgoszczy pociągiem z Wejherowa i do chwili obecnej nie dotarł do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, która pozwolą na odnalezienie zaginionego 54-latka.

Zobacz także: Zaginął 55-latek z Bydgoszczy! Gdzie jest Mariusz Smarszcz?

Rysopis:

  • szczupła budowa ciała,
  • wzrost ok. 180 cm,
  • włosy szpakowate, krótkie,
  • brak uzębienia,
  • oczy piwne,
  • na lewej dłoni posiada bliznę po oparzeniu.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

Strzelanina na Targówku. Aktorzy z bronią w ręku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE