Zakończono poszukiwania 55-latka z Bydgoszczy. Ich finał jest szczęśliwy

2021-06-21 13:24
50-latek został zmiażdżony przez własne auto! Dramatyczny wypadek w Gnieźnie
Autor: Magdalena Witt-Ratowska 50-latek został zmiażdżony przez własne auto! Dramatyczny wypadek w Gnieźnie

Dotarły do nas bardzo dobre informacje. Policja z Bydgoszczy zakończyła dziś (21 czerwca) poszukiwania zaginionego 55-latka. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy!

Aktualizacja: poniedziałek, 21 czerwca

Policja z Bydgoszczy oficjalnie zakończyła poszukiwania 55-letniego Mariusza. Na szczęście mężczyzna jest cały i zdrowy! W imieniu rodziny, dziękujemy za pomoc w odnalezieniu bydgoszczanina.

Czytaj także: Ukradł dwie kanapki i uciekł! Teraz szuka go policja z Bydgoszczy

Przypomnijmy - 55-latek wyszedł z mieszkania 15 czerwca i zniknął bez śladu. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje. Bliscy mężczyzny postanowili zgłosić zaginięcie na policję.

Zobacz: Tajemnicze zaginięcie 54-letniego Franciszka. Trop urywa się w pociągu!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Zaginęło dwóch nastolatków. Trwają poszukiwania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE