Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

2021-01-28 12:06 eib
Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce
Autor: Super Express Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

Szczepan i Wincenty zostali utopieni przez własną matkę. Patrycję i jej nienarodzone dziecko zabił jej chłopak. Ksenia zgięła w koszmarnym wypadku. Kacperek zatruł się narkotykami. Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał swojej mamie i jej kochankowi w seksie. Historie dzieci, które odeszły w tragicznych okolicznościach rozrywają serca i wywołują łzy. Jak doszło do tych tragedii i czy musiało tak być?

Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

Los, który spotkał te dzieci nie był dla nich łaskawy. Zginęły z ręki najbliższych im osób, lub w koszmarnych wypadkach. Koszmar, który je spotkał wywołuje łzy rozpaczy, złości i niewyobrażalny smutek. Pustki po stracie tych dzieci nie da się niczym załatać. Miały przed sobą całe życie. Były dopiero na jego początku. Wiele z nich nie skończyło nawet roku. Wiele było pogodnymi nastolatkami, przed którymi rysowała się wspaniała, szczęśliwa przyszłość. Jak potoczyłoby się ich życie, gdyby nie tragedia i śmierć? To pytanie już na zawsze pozostanie bez odpowiedzi.

Przeczytaj: 3-letni Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał matce w seksie?

Tymi tragicznymi zdarzeniami żyło wiele osób w Polsce. O śmierci bliźniaków z Bydgoszcz, Wincentego i Szczepana, których matka utopiła w wanience, nie da się zapomnieć. Tak samo, jak o koszmarze, który spotkał 13-letnią Patrycję. Dziewczynka była w ciąży. Życie odebrał jej nożem chłopak. Kubuś nie żyje, bo za głośno płakał i przeszkadzał matce i jej kochankowi w seksie. Maluszek dostał śmiertelną dawkę relanium.

Dalsza część artykułu znajduje się pod wideo.

Zbyt wcześnie zmarła Natalia, którą zabił brat.

Każda z tych tragicznych historii łamie serce i pozostawia pustkę, żal i smutek. W naszej galerii zdjęć wspominamy dzieci, które odeszły z tego świata zbyt wcześnie.

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds