Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

i

Autor: Super Express Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

2021-04-03 7:10

Szczepan i Wincenty zostali utopieni przez własną matkę. Patrycję i jej nienarodzone dziecko zabił jej chłopak. Ksenia zgięła w koszmarnym wypadku. Kacperek zatruł się narkotykami. Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał swojej mamie i jej kochankowi w seksie. Historie dzieci, które odeszły w tragicznych okolicznościach rozrywają serca i wywołują łzy. Jak doszło do tych tragedii i czy musiało tak być?

Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

Los, który spotkał te dzieci nie był dla nich łaskawy. Zginęły z ręki najbliższych im osób, lub w koszmarnych wypadkach. Koszmar, który je spotkał wywołuje łzy rozpaczy, złości i niewyobrażalny smutek. Pustki po stracie tych dzieci nie da się niczym załatać. Miały przed sobą całe życie. Były dopiero na jego początku. Wiele z nich nie skończyło nawet roku. Wiele było pogodnymi nastolatkami, przed którymi rysowała się wspaniała, szczęśliwa przyszłość. Jak potoczyłoby się ich życie, gdyby nie tragedia i śmierć? To pytanie już na zawsze pozostanie bez odpowiedzi.

Przeczytaj: 3-letni Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał matce w seksie?

Tymi tragicznymi zdarzeniami żyło wiele osób w Polsce. O śmierci bliźniaków z Bydgoszcz, Wincentego i Szczepana, których matka utopiła w wanience, nie da się zapomnieć. Tak samo, jak o koszmarze, który spotkał 13-letnią Patrycję. Dziewczynka była w ciąży. Życie odebrał jej nożem chłopak. Kubuś nie żyje, bo za głośno płakał i przeszkadzał matce i jej kochankowi w seksie. Maluszek dostał śmiertelną dawkę relanium.

Dalsza część artykułu znajduje się pod wideo.

Zbyt wcześnie zmarła Natalia, którą zabił brat.

Każda z tych tragicznych historii łamie serce i pozostawia pustkę, żal i smutek. W naszej galerii zdjęć wspominamy dzieci, które odeszły z tego świata zbyt wcześnie.

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE