Strzelanina w centrum Grudziądza! Ranny jeden z policjantów

2021-05-14 12:41 Anna Gołata PAP
Strzelanina w Gdańsku i wielka obława policji! Kierowca staranował radiowóz. Sceny jak z filmu akcji
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Strzelanina i pościg w centrum Grudziądza! Ranny jeden z policjantów - zdjęcie ilustracyjne

Sceny jak z amerykańskiego filmu akcji! Policjant z Grudziądza w nocy z czwartku na piątek próbował skontrolować osoby siedzące w zaparkowanym samochodzie. Kierowca gwałtownie ruszył i potrącił funkcjonariusza, który następnie strzelał do odjeżdżającego auta. W jakim stanie jest poszkodowany policjant? Znamy szczegóły!

Strzelanina i pościg w centrum Grudziądza! Ranny jeden z policjantów

Szokujące doniesienia z naszego regionu! Jak informuje PAP, do zdarzenia doszło około pierwszej w nocy. To wtedy policjanci zauważyli zaparkowany przy jednej grudziądzkich ulic samochód mitsubishi, który mógł być wcześniej wykorzystany przy popełnieniu przestępstwa.

CZYTAJ: Tragiczna śmierć policjanta z Torunia! Chciał uratować tonącego i sam ZGINĄŁ

- Gdy jeden z funkcjonariuszy patrolu podszedł do auta, kierowca gwałtownie ruszył - poinformował w piątek oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu podkom. Robert Szablewski.

Potrącony przez samochód policjant strzelał w kierunku uciekającego samochodu. Policja ze względu na dobro śledztwa, nie udziela bliższych informacji o przebiegu zdarzenia i prowadzonych poszukiwaniach. Według źródeł zbliżonych do policji, sprawa może mieć związek z kradzieżą kasetki z pieniędzmi, której w czwartek dokonał 17-latek. Chłopak został zatrzymany przez policjantów.

Bydgoszcz: Ukradł ze strzelnicy broń z pustym magazynkiem! Zatrzymano go na oczach wszystkich
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE