Wyjątkowa akcja

Święto driftu na bydgoskim Kartodromie! Tym razem w szczytnym celu [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-07-31 12:03

W sobotę, 29 lipca na bydgoskim Kartodromie odbyła się kolejna impreza dla miłośników driftu. Organizatorami zlotu byli: BMW Klub Bydgoszcz oraz Bydgoszcz dla Wojtyszek, którzy cały dochód z imprezy przekażą na rzecz potrzebujących zwierząt! Zobaczcie naszą relację.

Driftu w szczytnym celu na bydgoskim Kartodromie

"Bydgoszcz dla Wojtyszek", to grupa przyjaciół, która od dawna stara się pomagać psom w dramatycznej sytuacji. Jej członkowie prowadzą zbiórki karmy, najpotrzebniejszych rzeczy, opiekują się zwierzakami.

W sobotę, 29 lipca każdy mógł się do nich przyłączyć, a przy okazji świetnie się bawić na driftowej imprezie „Charytatywnie dla Wojtyszek”. W planach organizatorów pojawił się: legalny drift, drift taxi, food trucki, zabawy dla dzieci i konkursy.

- Cały dochód pójdzie na rzecz zwierząt. Chcemy, żeby więcej nie cierpiały i mogły żyć w godnych warunkach. Wahaliśmy przed zorganizowaniem tak dużej, głośnej imprezy, ale spotkały się moto świry, dla których nie ma rzeczy niemożliwych - mówił dziennikarzom Radia ESKA Przemysław Adamczewski, współtwórca wydarzenia.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się driftować samochodem?