Taśma policyjna

i

Autor: SHUTTERSTOCK zdjęcie ilustracyjne

szok!

Syn udusił 68-letnią matkę trytytką! Horror na ogródkach działkowych w Bydgoszczy

2023-09-28 7:44

Brutalny mord w Bydgoszczy! W sobotę (23 września) na terenie ogródków działkowych na bydgoskim Błoniu ujawniono zwłoki 68-latki. - W sprawie zatrzymano 45-letniego syna ofiary. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - przekazał nam rzeczni KMP w Bydgoszczy. Okoliczności śmierci kobiety są szokujące!

W sobotę (23 września) funkcjonariusze bydgoskiego Błonia, w godzinach wieczornych, na ogródkach działkowych ujawnili ciało 68-letniej kobiety. Zostali tu wezwani na prośbę córki kobiety, gdyż ta nie mogła dostać się do środka. - Wspólne działania policjantów komendy wojewódzkiej oraz miejskiej w Bydgoszczy doprowadziły do zatrzymania 45-letniego syna ofiary. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa - wyjaśnia "Super Expresssowi" rzecznik KWP w Bydgoszczy.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, mężczyzna miał udusić swoją matkę za pomocą trytyrki. Jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", kobieta miała także ślady pobicia. 

We wtorek (26 września) Sąd Rejonowy w Bydgoszczy zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Bydgoszczanin kolejne trzy miesiące spędzi za kratami. Za zbrodnię zabójstwa kodeks karny przewiduje karę od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub karę dożywocia.

Sonda
Czy policji uda się ustalić przebieg tragedii?
Morderstwo w Kaniach pod Pruszkowem. Zamordowano niepełnosprawnego Tadeusza
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają