Świętokrzyska Policja

i

Autor: Archiwum

Co się stało?

Tajemnicze zaginiecie 74-letniego Tadeusza. Wziął rower i już nie wrócił [AKTUALIZACJA]

2022-12-15 7:31

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie poszukują 74-letniego Tadeusza, który opuścił miejsce swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązując kontaktu z członkami rodziny. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy widzieli mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu.

Aktualizacja: piątek, 16 grudnia

Policja z Mogilna przerwała poszukiwania zaginionego mężczyzny. 74-latek odnalazł się cały i zdrowy.

Szczegóły podajmy w tym tekście: Wyszedł z domu bez słowa i długo nie wracał! Policja z Mogilna przerywa poszukiwania 74-latka

W środę (14 grudnia) policjanci mogileńskiej komendy przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 74-letniego Tadeusza z Bławatek.

- Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że mężczyzna po południu opuścił miejsce swojego zamieszkania i udał się rowerem w kierunku Mogilna. Ostatni raz był widziany o godzinie 15:30 w miejscowości Białotul - wyjaśnia rzecznik KPP w Mogilnie.

Rysopis:

  • Wzrost 170 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • oczy szare,
  • włosy krótkie siwe,
  • uszy duże lekko odstające,
  • miewał stany depresyjne.

Mężczyzna ubrany był w czapkę koloru popielatego typu „uszatka”, zimową kurtkę koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru ciemno – niebieskiego, buty zimowe.

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 74-latka, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 7527 200 lub osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Mogilnie przy ul. Rynek 6.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!