Rzecznik prasowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego nie żyje

i

Autor: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Tomasz Zieliński miał 53 lata

Smutne wieści z Bydgoszczy

Tomasz Zieliński nie żyje. Rzecznik prasowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy miał 53 lata

2022-12-17 18:26

Tomasz Zieliński nie żyje. Rzecznik prasowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odszedł w sobotę, 17 grudnia w wieku 53 lat. Tragiczną wiadomość przekazała za pomocą mediów społecznościowych uczelnia z Bydgoszczy.

Tomasz Zieliński zmarł w wieku 53 lat. Tragiczną wiadomość przekazał Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Rzecznik prasowy uczelni odszedł w sobotę, 17 grudnia. Tomasz Zieliński był związany z uczelnią w Bydgoszczy przez znaczną część swojego życia zawodowego. - W środowisku akademickim cieszył się uznaniem pracowników i studentów. Był również cenionym dziennikarzem współpracującym z lokalnymi mediami. Prywatnie miłośnik dobrej muzyki oraz fan piłki nożnej - tak wspominają Zielińskiego przedstawiciele uczelni. - Rodzinie i Przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia - dodano na końcu komunikatu.

Pod postem dotyczącym śmierci rzecznika UKW w Bydgoszczy pojawiły się komentarze z wyrazami wsparcia dla bliskich - Odszedł wartościowy człowiek, taktowny.....Wyrazy współczucia dla Rodziny - napisała pani Anita. - Tomek taki pozytywny człowiek! Najszczersze kondolencje dla najbliższych - dodała pani Barbara. - Tomaszku, przecież umawialiśmy się, że napiszę Ci gratulacje, jak będziesz odchodził na emeryturę a nie kondolencje. Będę zwyczajnie tęsknić za Tobą - to z kolei poruszające słowa pani Sylwii. Wyrazy współczucia przekazała także inna bydgoska uczelnia. - Społeczność akademicka Politechniki Bydgoskiej składa wyrazy współczucia. W naszej pamięci pozostanie jako osoba życzliwa i otwarta na współpracę - skomentowali przedstawiciele Politechniki Bydgoskiej.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Mija pół roku od śmierci prof. Mariana Zembali
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany