Taśma policyjna

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Tragiczny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem. Gigantyczne utrudnienia na DK nr 91

NOWE FAKTY

Policja zakończyła poszukiwania 14-letniego Tomka z Bydgoszczy!

2023-05-30 12:42

We wtorek, 30 maja policja z Bydgoszczy przerwała poszukiwania Tomka, który był poszukiwany od kilku dni. Przypomnijmy - rodzice nastolatka przekazali, że ostatni kontakt z synem mieli 27 maja. W odnalezienie nastolatka zaangażowało się wiele osób. Na jakim etapie są teraz poszukiwania? Znamy szczegóły!

Policja z Bydgoszczy przerywa poszukiwania 14-letniego Tomka

Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo prowadził poszukiwania Tomasza, który 27 maja 2023 r. nie powrócił do miejsca zamieszkania. Jak przekazywał portal "Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć", 14-latek miał wracać pieszo z Osielska do domu na Szwederowie. Na podstawie zapisu monitoringu ustalono, że o godzinie 21:47 był ostatni raz widziany przy stacji paliw w Myślęcinku.

Przełom w sprawie nastąpił we wtorek, 30 maja. Policja przekazał, że oficjalnie zakończyła poszukiwania nastolatka. Na szczęści finał akcji jest szczęśliwy - Tomek jest już pod opieką rodziców cały i zdrowy!

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!