Tragedia w Bydgoszczy! W Wiśle obok mostu w Starym Fordonie dryfowało ciało mężczyzny

i

Autor: policja.pl, ago zdjęcie ilustracyjne

szokujący widok

Tragedia w Bydgoszczy! W Wiśle obok mostu w Starym Fordonie dryfowało ciało mężczyzny

2023-09-14 10:43

Dramatyczne doniesienia. W czwartek, 14 września bydgoskie służby odebrały zgłoszenie o ciele unoszącym się na Wiśle w okolicach mostu w Starym Fordonie. Mężczyzna został już wydobyty z wody i rozpoczęło się policyjne śledztwo.

Jak dowiedział się "Express Bydgoski", zgłoszenie wpłynęło do strażaków przed godziną 9. - Wynikało z niego, że w Wiśle w pobliżu mostu w Starym Fordonie ktoś zauważył ciało w wodzie. Na miejsce wysłano trzy zastępy strażaków i sprzęt pływający - powiedział dziennikarzom asp. Mateusz Jaster, dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Zobacz: Tragedia na jeziorze w Wąsoszu! Nie żyje 48-letni mężczyzna

Informacje o zwłokach w rzece potwierdza także bydgoska policja, która dodaje, że ciało zauważył jeden z przechodniów, który natychmiast zaalarmował służby. Według najnowszych doniesień, ciało należy do mężczyzny i już zostało wydobyte z wody. Trwa ustalanie jego tożsamości. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Niewykluczone, że zwłoki należą do mężczyzny, która jest poszukiwany od 10 września. To wtedy w miejscowości Górsk pod Toruniem, 38-latek widział, że jego 10-letni syn się topi i bez wahania ruszył mu na pomoc. Niestety sam już nie wrócił na brzeg...

Szczegóły podajemy w tym tekście: Uratował syna, sam zniknął pod wodą. Dramat na Wiśle

TIMI SPOCZĄŁ W GROBIE UTOPIŁ SIĘ NA STRZEŻONEJ PLAŻY