Ukradł z auta torebkę z cenną zawartością! Szuka go policja z Bydgoszczy

2021-10-14 11:53
Ukradł z auta torebkę z cenną zawartością! Szuka go policja z Bydgoszczy
Autor: KWP w Bydgoszczy Ukradł z auta torebkę z cenną zawartością! Szuka go policja z Bydgoszczy

Uwaga bydgoszczanie! Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, przedstawionego na zdjęciach. Jest on poszukiwany za kradzież torebki z zaparkowanego auta.

Bydgoszcz: Złodziej torebki poszukiwany. Policja apeluje o pomoc

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością telefonu komórkowego, okularów korekcyjnych, książek i zeszytów o łącznej wartości 2700 złotych z zaparkowanego pojazdu marki Audi Q5. - Do zdarzenia doszło 27 września 2021 r. przy ul. Gdańskiej 28. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej ukradł torebkę znajdującą się wewnątrz pojazdu - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Zobacz: Kujawsko-pomorskie: 57-latka dostała ataku epilepsji na autostradzie! Interweniowała policja

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, iż sprawcą jest mężczyzna widoczny na załączonych zdjęciach.

Informacje można przekazać policjantowi prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751 11 89, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 3807/21.

Trwa rozbiórka wiaduktu na ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy
Sonda
Zostałeś kiedyś okradziony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE