31. FINAŁ

WOŚP 2023 w Bydgoszczy. Moc atrakcji w centrum miasta [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-01-29 14:27

W niedzielę, 29 stycznia ruszył 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na ulicach Bydgoszczy można spotkać ponad 700 wolontariuszy. - Jak co roku zgłasza się sporo osób. Mamy też takich wolontariuszy, którzy od lat zbierają do puszek. Jeszcze jako dzieci robili to wspólnie z rodzicami, a teraz już jako dorosłe osoby też chcą pomagać - mówi Michał Moczadło, szef sztabu WOŚP w Bydgoszczy.

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy

31. finał WOŚP 2023 w Bydgoszczy

W tym roku Orkiestra gra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych". W Bydgoszczy imprezy związane z WOŚP rozpoczęły się już w piątek (27 stycznia) przejazdem członków Bydgoskiej Masy Krytycznej. Natomiast główne świętowanie zaplanowano na niedzielę, 29 stycznia. Na Starym Rynku o godzinie 12:15 na ustawionej cenie rozpoczęły się koncerty. Ale to nie koniec! Równo o godzinie 20 tradycyjnie pojawi się Światełko do nieba, choć tym razem wystrzelone w górę zostaną konfetti. 

Zobaczcie relację z WOŚP 2023!

Przypominamy, że cały czas można licytować (TUTAJ) przedmioty i nie tylko. Dochód zasili konto WOŚP. Wśród rzeczy przekazanych na licytację są m.in. kubek z autografem Rafała Blechacza, okulary Jerzego Owsiaka, koszulka i kolacja z piłkarzem reprezentacji Polski Jackiem Góralskim, czy wyjazd na 9 dni dla 6 osób do Chorwacji.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Nasi Partnerzy polecają