Wyciągnęli 45-latka z jeziora Łąkosz. Na nic długa reanimacja. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express / Zdjęcie poglądowe Wyciągnęli 45-latka z jeziora Łąkosz. Na nic długa reanimacja. Mężczyzna nie żyje

Straszne!

Wyciągnęli 45-latka z jeziora Łąkosz. Na nic długa reanimacja. Mężczyzna nie żyje

2022-11-22 12:11

Kujawsko-pomorskie: W poniedziałek (21 listopada) po godzinie 23:00 strażacy otrzymali wezwanie do topiącego się mężczyzny. Dramat rozegrał się w jeziorze Łąkosz. Niestety ziścił się czarny scenariusz. 45-latek nie żyje.

Tragiczne informacje spłynęły do nas z powiatu świeckiego. W godzinach nocnych strażacy dostali wezwanie i udali się w rejon jeziora Łąkosz. 45-letni mężczyzna został wyciągnięty z wody przez przedstawicieli OSP. - Pomimo prowadzonej reanimacji ZRM stwierdził zgon - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Portal extraswiecie.pl podaje, że reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Po wyciągnięciu z jeziora, 45-latek dawał oznaki życia. Służby użyły m.in. defibrylatora. Niestety ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Lokalna policja prowadzi w tej sprawie śledztwo pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Tragedia w kopalni żwiru na Podlasiu. Utonął operator pływającej koparki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają