Zaginął Patryk Niklewski. Dramatyczne poszukiwania trwają już ponad miesiąc [ZDJĘCIA]

Zaginął Patryk Niklewski. Dramatyczne poszukiwania trwają już ponad miesiąc
Autor: KWP Bydgoszcz Zaginął Patryk Niklewski. Dramatyczne poszukiwania trwają już ponad miesiąc

Zaginął Patryk Niklewski. Poszukiwania mężczyzny trwają już od ponad miesiąc. W środę (14.04.21) policjanci wraz z ochotniczymi strażami pożarnymi oraz Ochotniczą Grupą Poszukiwawczą "Bizon” "przeczesywali” pola za zaginionym. Mężczyzna 13.03.21 około godziny 3:30 uczestniczył w zdarzeniu drogowym pod Łasinem. Po zdarzeniu oddalił się z miejsca i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginął Patryk Niklewski

Łącznie ponad 80 funkcjonariuszy policji, straży pożarnej oraz Ochotniczej Grupy Poszukiwawczej "Bizon" z Solca Kujawskiego prowadzili poszukiwania za zaginionym 24-latkiem, mieszkańcem Łasina, który w sobotę (13.03.21) około godziny 3:30 w miejscowości Łasin Wybudowanie brał udział w zdarzeniu drogowym. Jak ustalili policjanci samochód, którym kierował 24-latek zjechał na pobocze drogi, gdzie dachował. Następnie mężczyzna opuścił pojazd i oddalił się w kierunku pobliskich pól.

Zobacz: Zaginął Patryk Niklewski. ROZPACZLIWE poszukiwania młodego mężczyzny [ZDJĘCIA]

W środę, 14 kwietnia, funkcjonariusze policji, grupa poszukiwawcza "Bizon" oraz strażacy ponownie "przeczesywali" tereny, którymi prawdopodobnie oddalał się zaginiony.

Podczas poszukiwań odnaleziono przedmioty należące do zaginionego. To wskazało funkcjonariuszom prawdopodobną drogę przemieszczania się Patryka Niklewskiego. Na przyszły tydzień zaplanowane są dalsze czynności z wykorzystaniem specjalnie wyszkolonego psa do poszukiwania osób.

Rysopis Patryka Niklewskiego:

  • wiek 24 lata
  • 180 cm wzrostu,
  • włosy krótkie,
  • ciemny blond.

Znaki szczególne:

  • delikatna blizna nad prawym uchem.

Mężczyzna ubrany był tego dnia w odzież roboczą.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji tejże jednostki tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Sprawdź: Opluł i skopał ekspedientkę. Tego mężczyzny szuka policja z Bydgoszczy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE