Zderzenie autobusu z dostawczakiem pod Bydgoszczą! Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej [ZDJĘCIA]

2021-05-07 8:33 Anna Gołata

Groźny wypadek w powiecie bydgoskim! Wczoraj (6 maja) na trasie Gliszcz-Samsieczno w gminie Sicienko doszło do zderzenia autobusu z autem dostawczym. Jak poinformował nas rzecznik prasowy bydgoskiej policji, nikt nie został ranny. Jak dokładnie doszło do tego zdarzenia? Znamy szczegóły!

Groźny wypadek autobusu w Samsiecznie! Jak doszło do zdarzenia?

Jak informuje OSP Wojnowo, do wypadku doszło wczoraj (6 maja) o godzinie 13:33. - Zostaliśmy zadysponowani do zderzenia samochodu dostawczego z autobusem na drodze między Gliszczem a Samsiecznem. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji - wyjaśniają strażacy.

ZOBACZ TAKŻE: W Bydgoszczy pojawił się... pogromca gum! Na czym polega jego praca? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Autobus jest własnością prywatnego przewoźnika, który kursuje na trasie Bydgoszcz - Mrocza. Łącznie pojazdem jechały 4 osoby i kierowca. Wszystkie osoby opuściły pojazd o własnych siłach.

Uciekał z prędkością ponad 200 km/h
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE