Poważny wypadek

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

2022-10-06 7:30

Groźnie wyglądające zdarzenia na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. W środę (5 października) doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak udało się nam ustalić, jedna osoba odniosła poważne obrażenia i trafiła do szpitala.

Wypadek na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych

Do czołowego zderzenia dwóch aut doszło w środę (5 października) późnym popołudniem na ul. Gdańskiej, niedaleko wjazdu do Ogrodu Zoologicznego. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy PSP z JRG 3 Bydgoszcz, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja. - W wypadku ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala. Na czas działań służb, ruch na ul. Gdańskiej w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany - przekazał portal "Bydgoszcz 998".

Wypadek na prostym odcinku ul. Gdańskiej

Wypadek na ul. Gdańskiej zszokował bydgoszczan. - Dwa auta są praktycznie rozbite. Jak można tam wyprzedzać?! Przecież jest tam ograniczenie prędkości do 50 km/h?! - mówi nam jeden z mieszkańców. W komentarzach pod informacją o zdarzeniu pojawiły się dziesiątki podobnych komentarzy. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną zdarzenia nie była nadmierna prędkość, ale zasłabnięcie jednego z kierowców.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany