Zobacz zdjęcia!

Wypadek z udziałem radiowozu w centrum Bydgoszczy! Ranne dwie osoby [ZDJĘCIA]

2022-10-20 7:50

Kolejny wypadek z udziałem radiowozu na ulicach Bydgoszczy! W środę (19 października) na skrzyżowaniu ulic Markwarta i 3 Maja doszło do zderzenia samochodu osobowego i radiowozu. Jak udało się ustalić, dwoje policjantów zostało rannych. Jak doszło do zdarzenia?

Wypadek z udziałem radiowozu w Bydgoszczy

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 19 października na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i ks. Ryszarda Markwarta w Bydgoszczy. Samochód osobowy marki mazda zderzył się z nadjeżdżającym radiowozem policji. Jak dowiedział się "Express Bydgoski", funkcjonariusze jechali na interwencję z włączonymi sygnałami dźwiękowymi, ale przejechali przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia.

Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku!

Zdarzenia potwierdza rzecznik bydgoskiej policji. - Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 17:10. Policjanci wymusili pierwszeństwo na skrzyżowaniu i doprowadzili do zderzenia z osobową mazdą. Policjantka i policjant zostali przewiezieni do szpitala. Z samochodu osobowego nikt nie został poszkodowany - poinformował dziennikarzom "Expressu" asp. sztab. Piotr Duziak z KWP w Bydgoszczy.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy