Zobacz relację!

Zimowa Giełda Płytowa w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-01-22 18:12

W sobotę, 21 stycznia, w CH Focus po raz kolejny odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli muzyki z czarnych krążków. Winyle, płyty CD oraz kasety – wszystko to było można kupić od najlepszych wystawców i kolekcjonerów w Polsce w bydgoskim centrum handlowym podczas Giełdy Płytowej. Zobaczcie naszą relację!

Zimowa Giełda Płytowa w Bydgoszczy

Targi płyt winylowych w bydgoskim CH Focus Mall

Tysiące czarnych krążków z najrozmaitszymi gatunkami muzycznymi w jednym miejscu! W sobotę, 21 stycznia na parterze CH Focus Mall odbyły się uwielbiane przez bydgoszczan targi winyli i nie tylko! Kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych prezentowali winyle z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, pop, po muzykę polską czy filmową.

Dla wszystkich melomanów zimowa Giełda Płytowa była doskonałą okazją na uzupełnienie swojej kolekcji o nowe, jak i używane krążki.

Zobaczcie naszą relację!

Sonda
Wolisz płyty CD czy winyle?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE