Zmarł Roman Abramczyk, bydgoski społecznik i wielki miłośnik sportu

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Ogromna strata

Zmarł Roman Abramczyk, bydgoski społecznik i wielki miłośnik sportu

2023-04-13 9:47

Zmarł Roman Abramczyk, bydgoszczanin, społecznik, mecenas sportu, pierwszy wieloletni prezes Abramczyk sp. z o.o. W 2022 roku, razem z braćmi, odsłonił swój podpis w Bydgoskiej Alei Autografów na ul. Długiej.

Nie żyje Roman Abramczyk, współzałożyciel bydgoskiej firmy "Abramczyk"

Te przykre informacje potwierdza brat zmarłego. - Z głębokim żalem zawiadamiam o śmierci mego najstarszego kochanego brata Romana Abramczyka, pierwszego wieloletniego Prezesa Abramczyk Sp. z o.o. - poinformował w środę, 12 kwietnia na Facebooku brat zmarłego Czesław Abramczyk.

Roman Abramczyk był najstarszym z braci, którzy stworzyli, z sukcesami prowadzą i rozwijają rodzinną firmę „Abramczyk”, największego producenta mrożonych ryb i owoców morza w Polsce.

Abramczyk to firma zaangażowana w działalność społeczną, często wspierająca miejskie akcje pomocowe i inicjatywy charytatywne, m.in. pomoc dla Ukrainy i wsparcie dla uchodźców przebywającym w Bydgoszczy. Firma jest sponsorem tytularnym drużyny żużlowej Polonii i koszykarzy Astorii – nosi tytuł Diamentowego Mecenasa Bydgoskiego Sportu.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Innowacyjna operacja w słupskim szpitalu
Nasi Partnerzy polecają