Makabryczna śmierć Piotra, Katarzyny i maleńkiego Stasia. Pogrzeb rodziny

i

Autor: Paweł Kicowski / Super Express; Shutterstock Makabryczna śmierć Piotra, Katarzyny i maleńkiego Stasia. Pogrzeb rodziny

Pogrzeb rodziny

Braniewo: Pogrzeb Piotra, Katarzyny i maleńkiego Stasia. Zginęli w tragicznym wypadku pod Elblągiem

2022-08-13 10:18

Morze łez już popłynęło nad tą tragedią, a kolejne wylane zostaną w sobotę (13.08), gdy bliscy odprowadzą ich w ostatniej ziemskiej drodze. W Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) pogrzeb Piotra, Katarzyny i maleńkiego Stasia… Cała rodzina zginęła w makabrycznym wypadku na S22 w Kamienniku Wielkim. Piłkarza klubu MKS Zatoka Braniewo, jego żonę i synka żegnają ci, którzy ich znali, we zruszających słowach.

Braniewo: Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny. Zginęli w wypadku na S22

Piotr W. za życia zaskarbił sobie sympatię wielu osób, a dziś, każda z nich ociera z oczu żałobną łzę. Młody piłkarz zginął wraz z żoną i synkiem w makabrycznym wypadku na S22 w niedzielę (7.08). W sobotę pożegnają ich najbliżsi.

MKS Zatoka Braniewo z głębokim żalem zawiadamia, iż nabożeństwo żałobne Piotra oraz jego żony i syna odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia, o godz. 14.00, w bazylice mniejszej pw. św. Katarzyny w Braniewie – poinformowali przedstawiciele klubu – przyjaciele zmarłego.

Piotr W. był zawodnikiem braniewskiego MKS-u i bratem piłkarza obecnie grającego w pierwszym zespole klubu.

Wzruszające wspomnienia Piotra W. „To wielka, niewypowiedziana tragedia”

To był dobry chłopak, spokojny, życzliwy i koleżeński – wspomina Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa. – Piotrka znałem od bardzo dawna. Z jego rodziną od lat utrzymuję dobre relacje. Poznaliśmy się dawno temu, jeszcze w czasach mojej działalności w Zatoce Braniewo, a znajomość kontynuowaliśmy do samego końca – wspomina samorządowiec.

Śmiertelny wypadek na S22 pod Elblągiem. Zginęły cztery osoby

Piotr W., jego żona Katarzyna i ich synek, Staś, zginęli w niedzielę (7.08) na drodze S22 pod Elblągiem, w miejscowości Kamiennik Wielki. Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

W wyniku wypadku życie stracił 21-letni kierowca volkswagena oraz jadące w drugim aucie małżeństwo w wieku 32 lat z 4-letnim synem. Przeżyła tylko Marysia, niespełna 2-letnia córka małżeństwa W. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem
Sonda
Straciłeś kiedyś bliską osobę w wypadku?
Nasi Partnerzy polecają