Narkotyki woził w aucie

i

Autor: KMP Elbląg Narkotyki warte 800 tys. zł. 44-latek woził w aucie. Wpadł w Elblągu.

Przemyt narkotyków

Narkotyki warte fortunę woził w aucie. 44-latek miał niezłą apteczkę

2023-03-15 19:00

Dystrybucję środków odurzających o niebagatelnej, czarnorynkowej wartości 800 tysięcy złotych udaremnili policjanci kryminalni z Elbląga (woj. warmińsko-mazurskie). 44-letni mężczyzna, w którego aucie policjanci znaleźli narkotyki, usłyszał już zarzuty. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Elbląg. Narkotyki warte 800 tysięcy złotych woził w aucie

Kara do 10 lat pozbawieni wolności może grozić 44-latkowi, w którego samochodzie policjanci kryminalni znaleźli środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli przy ul. Lubranieckiej w Elblągu. - W mercedesie vito, w ukrytej przestrzeni technicznej auta podczas przeszukania policjanci znaleźli woreczki foliowe z suszem roślinnym oraz zbrylowaną substancją a także worek foliowy z tabletkami - mówi nadkom. Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że są to: marihuana, haszysz, amfetamina oraz extasy. Łącznie było to ponad 24 kilograma środków odurzających oraz ponad 1100 tabletek extasy.

Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za wewnątrzwspólnotowy przemyt narkotyków. Jak ustalili policjanci, „towar” pochodził z jednego z krajów Unii i został przywieziony do Polski. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to około 800 tysięcy złotych. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

CZYTAJ TEŻ: Śmieciarka przycisnęła 15-latka do ogrodzenia. Nastolatek trafił do szpitala

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Bydgoszczanin trzymał w domu narkotyki, a jego brat potężny arsenał broni
Nasi Partnerzy polecają