Tragiczny finał poszukiwań

Pojechał na imprezę i ślad po nim zaginął. Ciało Patryka znaleziono w rzece [Zdjęcia]

2023-03-15 15:45

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 30-letniego Patryka z gminy Biskupiec. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak w weekend mężczyzna udał się na imprezę do Olsztyna, a następnie nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Ciało mężczyzny znaleziono we wtorek (14 marca) w rzece Łyna. Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności i przyczyn śmierci 30-latka.

Olsztyn. Ciało mężczyzny znalezione w rzece Łyna. To poszukiwany 30-latek

30-letni Patryk ostatni raz widziany był w sobotę (11 marca) na Starym Mieście w Olsztynie. Tam nie został wpuszczony do jednego z klubów nocnych. Później mężczyzna zniknął. W poniedziałek (13 marca) zaginięcie 30-latka zgłosiła jego rodzina. Następnego dnia nastąpił tragiczny finał poszukiwań. - W trakcie działań poszukiwawczych na rzece Łyna w Olsztynie z pomocą drona z kamerą termowizyjną, podczas patrolu rzeki zlokalizowano miejsce, gdzie odnaleziono ciało 30-latka - mówi Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Ciało zostało zabezpieczone celem badań sekcyjnych. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Tragiczny finał poszukiwań Patryka. Ciało 30-latka znalezione w rzece. Galeria zdjęć poniżej

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Tragedia w Sosnowcu. Pogrzeb młodego diakona Mateusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany