Zaginął 30-latek

Przyjechał na imprezę do Olsztyna i zaginął. Gdzie jest Patryk?

2023-03-15 15:14

W miniony weekend 30-letni Patryk C. wybrał się wraz ze znajomymi do jednego z klubów nocnych na olsztyńskiej starówce. Nie został tam wpuszczony, a po chwili zniknął. Każdy, kto ma informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszony jest o kontakt z policją w Biskupcu.

Zaginął Patryk C. W weekend wybrał się ze znajomymi na imprezę do Olsztyna

Zaginął 30-letni Patryk C. W sobotę (11 marca) wraz ze znajomymi wybrał się na imprezę do klubu „Dobra Nocka” w Olsztynie (dawniej klub "Impuls"). Jak czytamy na grupie "Zaginieni przed laty", który jako pierwszy poinformował o zaginięciu, mężczyzna nie został wpuszczony do lokalu. Kiedy koledzy 30-latka wyszli po chwili na zewnątrz, Patryka nie było już w pobliżu. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło w poniedziałek (13 marca).

Jak wygląda zaginiony Patryk C.? Ma brązowe włosy i niebieskie oczy. Ma blizny na twarzy po wypadku, w okolicach szczęki i brwi. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę, czarno-czerwone buty Adidas oraz szaro-czarne joggery. Mężczyzna jest mieszkańcem gminy Biskupiec.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia 30-latka proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Zaginiony 30-latek w gminie Biskupiec. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?
Małgorzata Kidawa Błońska: JAN PAWEŁ II JEST DLA MNIE OSOBĄ ŚWIĘTĄ
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają