Wypadek pod Elblągiem! Kobieta zginęła, pięć osób rannych! [ZDJĘCIA]

2022-01-21 15:43
Wypadek pod Elblągiem. Jedna osoba nie żyje, pięć jest rannych
Autor: KMP Elbląg Śmiertelny wypadek samochodowy w miejscowości Kupin (woj. warmińsko-mazurskie).

Tragedia niedaleko Elbląga. 64-letnia kobieta zginęła, a pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w piątek (21 stycznia) na drodze wojewódzkiej 513. Trasa w tym miejscu jest zablokowana. Służby pracują na miejscu zdarzenia. W woj. warmińsko-mazurskim panują trudne warunki jazdy z powodu intensywnym opadów śniegu.

Śmiertelny wypadek samochodowy niedaleko Elbląga. W miejscowości Kupin (gmina Pasłęk) doszło do wypadku, w którym śmierć poniosła 64-letnia kobieta. Na drodze W513 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - skody i renault. 64-letnia pasażerka skody zginęła na miejscu, pięć osób zostało rannych. - Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby. Objazd tego miejsca możliwy jest przez Pasłęk - informuje Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Mundurowi apelują o ostrożność na drogach. W woj. warmińsko-mazurskim, jak w wielu innych regionach Polski, panują trudne warunki jazdy. Od wielu godzin intensywnie pada śnieg. Jak poinformował dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA w Olsztynie, drogi krajowe na Warmii i Mazurach są przejezdne. Nawierzchnia w większości jest czarna i mokra, choć w niektórych miejscach może zalegać warstwa błota pośniegowego. Na drogi krajowe skierowano 95 piaskarek i pługopiaskarek. Najtrudniej może być w okolicach Ełku i Orzysza. Miejscami wiatr może nawiewać na jezdnię śnieg z poboczy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Śnieg, gołoledź i mróz, a to nie koniec! Synoptycy nie pozostawiają złudzeń [Pogoda IMGW na 22.01-23.01.2022]

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Śmiertelny wypadek w Jędrzychowicach