26-latek i jego pasażerka zginęli na miejscu. Ich auto zderzyło się czołowo z ciężarówką

i

Autor: Paweł 26-latek i jego pasażerka zginęli na miejscu. Ich auto zderzyło się czołowo z ciężarówką

Czarny piątek na drogach w woj. lubuskim

26-latek i jego pasażerka zginęli na miejscu. Ich auto zderzyło się czołowo z ciężarówką

2022-09-30 19:09

Policjanci ustalają okoliczności tragicznych wypadków, do których doszło w piątek (30.09) na drogach woj. lubuskiego. Na DK 24 osobówka zderzyła się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby zginęły na miejscu. Do śmiertelnego wypadku doszło także na drodze w pow. zielonogórskim.

Tragiczny piątek na drogach woj. lubuskiego. Około godz. 16 na DK 24 (odcinek między Skwierzyną a Przytoczną) doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobówki z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę. Kierujący autem osobowym 26-latek i jego pasażerka zginęli na miejscu - przekazał PAP Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 277

Do innego śmiertelnego wypadku doszło około godz. 16 na drodze wojewódzkiej nr 277 między Sulechowem a Kijami (pow. zielonogórski). Motorowerzysta zderzył się z samochodem osobowym marki volvo. Kierujący jednośladem zginął – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają