Czy piłkarze dokończą sezon? Odpowiedź poznamy 11 maja.

Autor: facebook.com/pg/StilonGorzow

Czy gorzowscy czwartoligowcy zaczną dominację w lidze?

2019-08-19 11:24

Takie pytanie nasuwa się po wczorajszych (18.02) meczach, które rozegrała zarówno Warta Gorzów jak i Stilon Gorzów Prosupport. Warta, na wyjeździe zagrała z Czarnymi Żagań i wygrała 3:0. Z kolei Stilon na swoim stadionie aż 6:0 pokonał Ilankę Rzepin. Czy zmieni się układ sił w lidze?

Warciarze grający w Żaganiu z Czarnymi pokonali gospodarzy 3:0, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł tez Stilon i od razu imponujące bo aż 6:0 wygrał u siebie z Ilanką Rzepin. Dobrze było już po pierwszej połowie, w której Stilon za sprawą​ Adriana Nowaka i Kamila Ograbka prowadził 2:0.

- To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Kibice pomogli, z chłopaków zeszło trochę ciśnienie, widać było po drugiej bramce, że już gdzieś tam te "nogi splątane" puściły. W drugiej połowie całkowita dominacja, dlatego cieszę się bardzo, że zespół tak zareagował - powiedział po meczu Kamil Michniewicz, trener Stilonu.

W drugiej połowie Stilon urządził sobie jeszcze ostrzejsze strzelanie, bo do bramki rzepinian wpadły kolejne cztery gole.

Obecnie w tabeli prowadzi Piast Iłowa. Warta jest trzecia, a Stilon 11. Już w piątek (23.08) kolejna kolejka 4 ligi. Warta zagra u siebie z Meprozetem Stare Kurowo. Dzień później do Przybyszowa na spotkanie z Dębem jedzie Stilon.