Zabawy z pasją w gorzowksiej bibliotece. Ciąg dalszy wakacyjnych zabaw

2019-08-18 16:21 Magdalena Pawłowska
Biblioteka w Gorzowie
Autor: www.google.maps.pl

Cały czas najmłodsi gorzowianie mogą skorzystać bogatej oferty zajęć i warsztatów przygotowanych przez gorzowską bibliotekę. Zajęcia trwają od lipca i co tydzień odbywają się w innej filii. Na uczestników czekają gry, zabawy i ciekawe doświadczenia. Kolejne zajęcia już od jutra (poniedziałek, 19.08).

Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza Biblioteka Plastusia, czyli filia nr 1 znajdująca się przy ulicy Kombatantów. Tam warsztaty pod hasłem "Pasjonaci są wśród nas". Uczestnicy będą mogli wziąć udział w takich zajęciach jak: papierowe czary-mary, tańczyć każdy może, chemiczny zawrót głowy czy czas na modę. Będzie też bal hobbystów!

Warsztaty rozpoczynają się w poniedziałek i potrwają do piątku (19-23.08). Codziennie startują o godzinie 11.00 i kończą się o 13.00. Udział jest bezpłatny, nie są potrzebne wcześniejsze zapisy.

To będzie przedostatni tydzień wakacyjnych zabawa w bibliotekach. Na dzieci czekają jeszcze warsztaty w filii nr 3 przy Boh. Westerplatte, które odbędą się w dniach od 26. do 29. sierpnia. Wtedy zorganizowane zostaną zajęcia pod hasłem Zakątek Małych Artystów. A 30. sierpnia Finał Akcji Lato. Szczegóły na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie w zakładce Letnia Fabryka Pasji.