Farciarz z Gorzowa. Wydał tyle, co na wafelka, będzie opływał w luksusach!

i

Autor: Vlad Chețan / CC0 / pexels.com, gk Farciarz z Gorzowa. Wydał tyle, co na wafelka, będzie opływał w luksusach!

Ale miał szczęście!

Farciarz z Gorzowa. Wydał tyle, co na wafelka, będzie pławił się w luksusach!

2023-02-27 18:51

Co można kupić za 2 złote? Raczej niewiele. Kilka bułek, wafelka lub... kupon w grze Keno. Na to trzecie rozwiązanie zdecydował się mieszkaniec Gorzowa, który postanowił zaufać swojemu szczęściu. Opłaciło się! Na jego konto wpłynie naprawdę pokaźna suma, za którą będzie mógł opływać w prawdziwych luksusach!

Niedziela, 26 lutego 2023 - ta data na długo pozostanie w pamięci gracza z Gorzowa, który postanowił zagrać w Keno i wypełnił kupon w punkcie Lotto przy ul. Mieszka I. Wydał na niego zaledwie 2 złote. Inwestycja we własne szczęście okazała się najlepszą decyzją w życiu gorzowianina, gdyż wygrał 200 tysięcy złotych! Za tę kwotę może zapewnić sobie sporą dawkę luksusu i dostatnie życie!

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają