Gorzów: Brutalnie pobili, wkrótce usłyszą zarzuty [FILM I FOTO]

2019-12-02 11:40 Kły
pobicie zawarcie1
Autor: materiały Lubuska Policja Do pobicia doszło na Zawarciu przy Śląskiej.

Czterech mężczyzn zostało zatrzymanych za napaść i dotkliwe pobicie. Prawdopodobnie dzisiaj (2.12) postawione zostaną im zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia. O co poszło? Jak twierdzą świadkowie o jakieś porachunki.

Do zdarzenia doszło w niedzielny (01.12) wieczór około godz. 18 przy Śląskiej w Gorzowie. Zajście rozegrało się w okolicach apteki. Czterech napastników w wieku od 28 do 42 zaatakowało 26-latka. Mężczyznę do szpitala zabrała karetka. Sprawcy pobicia uciekli i schowali się w jednym z mieszkań w okolicy.

pobicie zawarcie2
Autor: materiały Lubuska Policja Jeden z zatrzymanych mężczyzn.

Pomimo wezwań przybyłych na miejsce policjantów, napastnicy nie chcieli wyjść z mieszkania. Ponieważ byli agresywni, grozili użyciem noża i zabarykadowali się, na miejsce wezwano kontrterrorystów. Ci użyli granatów hukowych, po wyważeniu drzwi weszli do środka i obezwładnili znajdujących się w mieszkaniu czterech mężczyzn. Trafili oni na komendę policji, gdzie prowadzone są z nimi czynności.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Możliwe, że jeszcze dzisiaj (2.12) napastnicy usłyszą zarzuty. Pokrzywdzony przebywa w szpitalu. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.