Malwina Mazur policjantka i piłkarka

Autor: materiał prasowy KWP w Gorzowie. Malwina Mazur policjantka i piłkarka

​Gorzów: Policjantka w piłkę kopie. Mistrzowsko!

2017-05-24 18:46

Starsza posterunkowa Malwina Mazur zdobyła właśnie złoty medal Mistrzostw Świata. Funkcjonariuszka służy w gorzowskiej komendzie policji.

Policjantka razem z koleżankami z innych jednostek wygrała Międzynarodowy Turniej w Piłkę Nożną Kobiet w Hiszpanii.  Reprezentacja Polskiej Policji w finale 3 do 0 pokonała funkcjonariuszki Żandarmerii Francuskiej.

W turnieju wystartowało 10 drużyn narodowych. W zawodach uczestniczyło ponad 2000 policjantek i policjantów z całego świata.

Starsza posterunkowa w akcji

Autor: materiał prasowy KWP w Gorzowie. Starsza posterunkowa w akcji

Malwina Mazur w piłkę nożną gra od 19 lat. Była zawodniczką I ligowego Stilonu Gorzów. Po zakończeniu kariery zawodniczej kopie piłkę rekreacyjnie ze znajomymi. Raz w miesiącu trenuje ze swoimi koleżankami z policyjnej kadry. W reprezentacji gra na lewej pomocy.