Gorzów: Ponad 52 tysiące złotych udało się zebrać dla chorej Zuzi!

2020-02-19 19:08 Kły
zuzia licytacje
Autor: Fragles Sportowe gadżety miały wzięcie.

Walentynkowy Bal Charytatywny, który odbył się w Bogdańcu (14.02) pozytywnie zaskoczył organizatorów i rodzinę. Nie osiadają oni na laurach, a będą podejmować kolejna działania, by uratować malutką gorzowiankę.

#teamDlaZuzi dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do akcji, by wesprzeć 2-letnia gorzowiankę w walce z rakiem. Na jej leczenie, przypomnijmy,  potrzeba 800 tysięcy złotych. W sumie do tej pory uzbierano 230 tysięcy złotych. Na balu licytowano ciekawe gadżety sportowe, ale nie tylko. Złoty medal Stali poszedł za 10 tysięcy złotych. Taką samą kwotę uzyskano za kevlar Krzysztofa Kasprzaka.

- Kombinezon szedł pod młotek aż trzy razy. Kto go wylicytował, oddawał na kolejną aukcję. Stąd taka suma aż 10 tysięcy złotych – opowiada Sylwester Głodowski, organizator.

Obraz Michała Bajsarowicza poszedł za 5 tysięcy złotych, a "polowanie na rogacza" z myśliwymi za 2,5 tysiąca. Dokładana suma z balu to 52 tysiące 400 złotych. Rodzina Zuzi ma w planach kolejne działania. Szczegóły wkrótce.