Kierownik Warty Gorzów ciężko ranny! Na przejściu dla pieszych staranował go 20-latek. Modlimy się za Niego

i

Autor: Janitors/cc0/Pixabay.com Bartosz S., kierownik klubu piłkarskiego Warta Gorzów, został ciężko ranny w wypadku, do jakiego doszło na przejściu dla pieszych na ul. Podmiejskiej, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek

Kierownik Warty Gorzów ciężko ranny! Na przejściu dla pieszych staranował go 20-latek. "Modlimy się za Niego"

2022-12-28 7:22

Bartosz S., kierownik klubu piłkarskiego Warta Gorzów, został ciężko ranny w wypadku, do jakiego doszło na przejściu dla pieszych na ul. Podmiejskiej. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że przejeżdżający przez pasy volkswagenem 20-latek nie ustąpił pieszemu pierwszeństwa i doszło do uderzenia. 33-letni mężczyzna trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu.

Kierownik Warty Gorzów ciężko ranny. Fatalny wypadek na przejściu dla pieszych

W wypadku na przejściu dla pieszych ciężko ranny został kierownik klubu piłkarskiego Warta Gorzów - Bartosz S. 33-latek przechodził przez pasy na ul. Podmiejskiej w sobotę, 24 grudnia, przed godz. 6 rano, gdy uderzył w niego 20-latek prowadzący volkswagena. - 20-latek kierujący volkswagenem jechał prawym pasem ul. Podmiejskiej, w pewnym momencie nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił przechodzącego przez pasy mężczyznę. Potrącony pieszy doznał obrażeń wielonarządowych, w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala - mówiła portalowi Gorzowianin.com Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Jak dodaje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik mundurowych z Gorzowa, to jednak tylko wstępne ustalenia, które ewentualnie potwierdzi albo wykluczy wszczęte w tej sprawie śledztwo. Warto dodać, że prowadzący volkswagena był trzeźwy.

Mieszkańcy Gorzowa modlą się za Bartka

Wiadomość o poważnym wypadku kierownika Warty Gorzów dotarła do klubu tego samego dnia, tj. w Wigilię. Przed godz. 9 z jego władzami skontaktowali się członkowie rodziny 33-latka. Do szpitala udał się m.in. trener drużyny Mariusz Konefal.

- Po rozmowie z lekarzami, mimo stanu bardzo poważnego jesteśmy pełni wiary i nadziei na szybki powrót Bartka do zdrowia. Na to czekamy. Jesteśmy z rodziną Bartka w stałym kontakcie. Modlimy się za Niego ? - czytamy na profilu facebookowym Warty Gorzów.

Pod wpisem pojawiło się już kilkadziesiąt komentarzy ze słowami wsparcia i otuchy dla rannego mężczyzny.

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Groźny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany