Wjechał na chodnik w Nowym Miasteczku i zabił kobietę! Wielka tragedia przed świętami

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Prowadzący volkswagena wjechał na chodnik w Nowym Miasteczku pod Nową Solą i uderzył w 63-letnią kobietę, która zginęła na miejscu, zdj. ilustracyjne

Dramat pod Nową Solą

Wjechał na chodnik w Nowym Miasteczku i zabił kobietę! Wielka tragedia przed świętami

2022-12-23 8:30

Prowadzący volkswagena wjechał na chodnik w Nowym Miasteczku pod Nową Solą i uderzył w 63-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 22 grudnia. Jak wstępnie informuje policja, 29-latek jechał ul. Kościuszki i stracił panowanie nad samochodem na łuku drogi, po czym wjechał na chodnik. Kierowca volkswagena był pijany.

Śmiertelny wypadek w Nowym Miasteczku. Pijany kierowca potrącił 63-latkę na chodniku

63-letnia kobieta zginęła na chodniku w Nowym Miasteczku, po tym jak potrącił ją pijany kierowca volkswagena. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 22 grudnia, przed godz. 9.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jadący ul. Kościuszki 29-latek stracił panowanie nad autem i wjechał na chodnik, taranując 63-latkę. - Poszkodowana była jeszcze reanimowana, ale nie udało się jej uratować - mówi młodsza aspirant Justyna Sęczkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Mundurowi ujawnili ponadto, że prowadzący volkswagena był pijany i miał we krwi prawie 1,5 promila alkoholu. Obydwoje uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu nowosolskiego. Policjanci nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, co robią pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowej Soli.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Groźny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala

Strażnicy Miejscy ścigają "babcię z pietruszką"?

Posłuchaj, jak NAPRAWDĘ wygląda ich praca!

Listen on Spreaker.