Kostrzyn n. Odrą: Szok! Wsiadła za kierownicę mając ponad 4 promile. Skończyło się fatalnie

Kostrzyn n. Odrą: Szok! Wsiadła za kierownicę mając ponad 4 promile. Skończyło się fatalnie
Autor: SHUTTERSTOCK Kostrzyn n. Odrą: Szok! Wsiadła za kierownicę mając ponad 4 promile. Skończyło się fatalnie

41-letnia kobieta mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie wsiadła za kierownicę i udała się na rajd ulicami Kostrzyna nad Odrą. Dzięki reakcji innych kierowców policji udało się ją namierzyć i zatrzymać.

Spore zaskoczenie musieli przeżyć policjanci, którzy otrzymali wyniki badań na obecność alkoholu we krwi wykonane 41-letniej kobiecie zatrzymanej po tym, jak urządziła sobie rajd pod prąd ulicami Kostrzyna nad Odrą.

- Mieszkankę Kostrzyna nad Odrą czekają teraz kłopoty. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty za jazdę w stanie nietrzeźwości – powiedział w rozmowie z PAP Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Cała sytuacja zdarzyła się w piątek (2.04.2021) w Kostrzynie nad Odrą. To właśnie tego dnia policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że dwóch mężczyzn zatrzymało kobietę jadącą pod prąd volkswagenem golfem.

Zobacz: Gorzów: BURDA w centrum miasta! Rzucali śmietnikami. Chcieli ZNISZCZYĆ ŚWIĘTA?!

Z relacji przekazanej przez Jaroszewicza wynika, że mężczyźni zorientowali się, że kobieta może być nietrzeźwa i postanowili zareagować. Zastawili kobiecie drogę, wymusili zatrzymanie się i wyłączenie silnika.

Gdy 41-latka wysiadła z samochodu, mężczyźni aż do przyjazdu policji pilnowali, by ta nie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

- Okazało się, że 41-latka miała ponad 4 promile alkoholu w organizmie - przekazał PAP.

- Postawa tych mężczyzn zasługuje na słowa uznania, bo mogło dojść do tragedii. Nikt nie powinien obojętnie podchodzić do takich sytuacji. Pamiętajmy, by reagować na nie, dbając przede wszystkim o własne bezpieczeństwo i zawsze wzywajmy patrol – zaznaczył Jaroszewicz.

Sąd Rejonowy w Białymstoku. Pijany kierowca potrącił na przejściu dla pieszych 9-letniego chłopca i jego tatę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE