Morderca kobiety poszukiwany! Jej ciało znaleziono w mieszkaniu w Gorzowie

i

Autor: Shutterstock Trwają poszukiwania mordercy mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego, której ciało znaleziono w mieszkaniu przy. ul. Broniewskiego, zdj. ilustracyjne

Potworna zbrodnia

Morderca kobiety poszukiwany! Jej ciało znaleziono w mieszkaniu w Gorzowie

2023-07-20 11:14

Trwają poszukiwania mordercy mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego, której ciało znaleziono w mieszkaniu przy. ul. Broniewskiego. Służby wezwała na miejsca zaniepokojona sąsiadka kobiety, która straciła z nią kontakt. Po dotarciu na miejsce policja ujawniła, że padła ona ofiarą zabójstwa. Według nieoficjalnych informacji to zbrodni mogło dojść na tle rabunkowym.

Zabójstwo kobiety w Gorzowie Wielkopolskim. Trwają poszukiwania mordercy

Morderca kobiety, której ciało znaleziono w Gorzowie Wielkopolskim, nadal pozostaje na wolności - trwają poszukiwania sprawcy zbrodni. Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek, 17 lipca, w mieszkaniu przy ul. Broniewskiego na osiedlu Staszica. Z uwagi na trwające działania i dobro śledztwa służby nie udzielają na razie szczegółowych informacji. Wiadomo jedynie, że sprawa wyszła na jaw, gdy na policję zadzwoniła sąsiadki denatki, która nie mogła się z nią skontaktować. Mundurowi potwierdzili na miejscu, że seniorka została zabita. Według nieoficjalnych informacji portalu Gorzowianin.com do zbrodni doszło na tle rabunkowym, a z lokum ofiary morderstwa miało zniknąć 10 tys. zł. Na czwartek, 20 lipca, zaplanowano sekcję zwłok mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Agnieszka P. podpaliła męża?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany