Najbardziej pożądane zawody w Gorzowie. W tych profesjach bez trudu znajdziesz pracę! [GALERIA]

2017-02-14 13:51

Jeszcze do niedawna najbardziej pożądanym zawodem w Polsce był programista, webmaster, grafik komputerowy. Dziś okazuje się, że zapotrzebowanie na pracowników w Gorzowie wskazuje na zupełnie inne profesje. Jakie?

Ukończenie studiów nie gwarantuje znalezienia pracy w zawodzie. Co gorsze, wielu profesjonalistów z góry skazanych jest na bezrobocie. Zgodnie z danymi serwisu "Barometr zawodów" do takich zawodów w naszym mieście należą m.in ekonomista, kosmetyczka czy pedagog.

Istnieje jednak szereg zawodów, w których specjaliści są na wagę złota. W dużej mierze, co może szokować wielu studentów i posiadaczy wyższego wykształcenia, są to profesje techniczne, często nie wymagające ukończonych studiów. Według prognoz na 2017 r. są to zawody związane przede wszystkim z gastronomią, budowlanką czy zawodami artystycznymi. Oczywiście, ogromne jest również zapotrzebowanie na inżynierów, managerów i nauczycieli. W jakich zawodach warto się kształcić, by znaleźć pracę w Gorzowie?

Czytaj także: Piraci, ucieczka z Guantanamo czy eksperymenty szalonego naukowca? Wybierz się do Escape Rooms w Gorzowie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają