Kontener PCK

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Zginął, bo szukał ubrań

Rzepin: Szukał ubrań w kontenerze PCK. Wykrwawił się na śmierć!

2022-12-13 18:30

Tragedia w miejscowości Rzepin w powiecie słubickim. Mężczyzna w wieku 45 lat próbował wyciągnąć ubrania z kontenera Polskiego Czerwonego Krzyża. W tym celu stanął na plastikowej skrzynce. Ta nie wytrzymała ciężaru ciała 45-latka. Doszło do tragedii.

O tragicznym zdarzeniu informuje profil ILoveSłubice.pl na granicy PL/DE. Jak czytamy, w niedzielę (11 grudnia) około godz. 6.00 rano na ul. Wolności w Rzepinie (pow. słubicki) 45-letni mężczyzna próbował dostać się do ubrań znajdujących się w kontenerze PCK. W tym celu stanął na plastikowej skrzynce. Niestety, doszło do nieszczęśliwego wypadku. - Skrzynka w pewnym momencie wysunęła się spod nóg, a mężczyzna zaczepił się ręką o kontener. W tym samym momencie spadła ciężka klapa kontenera, która przygniotła rękę, złamała nadgarstek i przecięła tętnicę - mówi serwisowi Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Dodała, że 45-latka znalazł przypadkowy przechodzień. - Niestety mężczyzna w wyniku obrażeń zmarł  - poinformowała rzeczniczka policji.

To nie pierwszy taki przypadek w Polsce. W 2019 roku w Słupsku 30-latek chciał dostać się do identycznego kontenera. Niestety, wpadł do środka i zmarł w wyniku uduszenia.

Anielka i Jaś zginęli z mamusią pod pędzącym pociągiem „Aniołki pamiętamy o Was”
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Nasi Partnerzy polecają