Słubice. Pływał po Wiśle, ale nie w łódce. Nie żyje 31-latek! [WIDEO, ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP Słubice 31-latek wpadł do Wisły, gdy pływał po rzece na kole. Wędkarz zmarł po przewiezieniu do szpitala w Płocku

Słubice. Pływał po Wiśle, ale nie w łódce. Nie żyje 31-latek! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-03-08 9:03

Nie żyje 31-latek, który w sobotnie popołudnie wpadł do Wisły na terenie gminy Słubice niedaleko Płocka. Wędkarz korzystał najprawdopodobniej z koła, a nie z łódki, co wyjaśniałoby wstępne przyczyny tego, jak znalazł się w rzece. Mieszkaniec powiatu płockiego zaczął tonąć. Zgłoszenie o tej treści wpłynęło do służb ratowniczych po godz. 17, a kilkadziesiąt minut od dotarcia na miejsce 31-latka wyłowili strażacy - mężczyzna jeszcze żył, dlatego został zabrany do szpitala w Płocku.

Słubice. Pływał po Wiśle, ale nie w łódce. Nie żyje 31-latek! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Nie żyje 31-latek, który w sobotę 6 marca wpadł Wisły na terenie gminy Słubice niedaleko Płocka. Wędkarz pływał po rzece najprawdopodobniej na kole, a nie w łódce, po czym w wyniku nieszczęśliwego wypadku wylądował w rzece i zaczął tonąć. Służby ratownicze zostały powiadomione o tym fakcie po godz. 17, a na miejscu pojawili się m.in. funkcjonariusze PSP i druhowie OSP, którzy wypłynęli na Wisłę czterema łodziami na poszukiwania 31-latka.

- (...) po trwających kilkadziesiąt minut poszukiwaniach zlokalizowały poszkodowanego. Poszkodowany został przetransportowany na brzeg, gdzie ratownicy medyczni, wspólnie ze strażakami, toczyli walkę o jego życie. Trwająca kilkadziesiąt minut resuscytacja zaowocowała tym, iż poszkodowany został przetransportowany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego - relacjonują druhowie z OSP Słubice.

Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska, 31-latek, który wpadł do Wisły, zmarł po przewiezieniu do szpitala w Płocku. Był mieszkańcem powiatu płockiego.

Czytaj też: Płock. Uderzył w latarnię mercedesem i ZGINĄŁ! Koszmarny wypadek na Mościckiego

Czytaj też: Płock. Wysiadł po kilku kilometrach i zostawił go z 25-latkiem. "Obawa o własne życie"

Czytaj też: Sochaczew. Jako dziecko był świadkiem tajemniczych i przerażających rzeczy. Dziś rozwiązuje kryminalne zagadki z całej Polski

Słubice. Pływał po Wiśle, ale nie w łódce. Nie żyje 31-latek! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany