Płock. Uderzył w latarnię mercedesem i ZGINĄŁ! Koszmarny wypadek na Mościckiego

2021-03-05 16:49 Michał Michalak
Płock. Uderzył w latarnię mercedesem i ZGINĄŁ! Koszmarny wypadek na Mościckiego
Autor: cxh2018/cc0/Pixabay.com Kierujący mercedesem uderzył w latarnię na ul. Mościckiego w Płocku i zginął na miejscu, zdj. ilustracyjne

Kierujący mercedesem uderzył w latarnię na ul. Mościckiego w Płocku i zginął na miejscu. Do koszmarnego wypadku doszło dziś po godz. 14. Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska, mężczyzna był jeszcze reanimowany na miejscu zdarzenia, ale bez skutku. Kierujący mercedesem najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, po czym uderzył prosto w latarnię.

Płock. Uderzył w latarnię mercedesem i ZGINĄŁ! Koszmarny wypadek na Mościckiego

Kierujący mercedesem uderzył w latarnię na ul. Mościckiego w Płocku i zginął na miejscu. Do koszmarnego wypadku doszło dziś po godz. 14, a 81-latek był jeszcze reanimowany na miejscu, ale bez rezultatu.

- Kierujący mercedesem najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, po czym uderzył prosto w latarnię - informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska.

Kierujący mercedesem, który uderzył w latarnię i zginął, by mieszkańcem Płocka.

Czytaj też: Był świadkiem tajemniczych i przerażających rzeczy. Dziś rozwiązuje kryminalne zagadki z całej Polski

Czytaj też: Płock. Wysiadł po kilku kilometrach i zostawił go z 25-latkiem. "Obawa o własne życie"

Czytaj też: Płock. Biskupi protestują ws. aktywistek LGBT! "Przyzwolenie państwa na działania wymierzone w religię katolicką"

Płock. Zakładka cenniejsza niż książka Remigiusza Mroza? Między kartkami było TO! [ZDJĘCIA]

Szalony WYŚCIG na trasie S8. Kierowcy wyprzedzili... nawet radiowóz grupy SPEED
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE