słubice pirat

i

Autor: materiały Lubuska Policja Kierowca granatowego auta złamał wiele przepisów.

Słubice: Wymijał na podwójnej ciągłej... zapłaci ponad TYSIĄC złotych!

2020-08-27 15:06

Cztery zarzuty usłyszał młody mieszkaniec powiatu słubickiego, W lutym tego roku szarżował na drodze i poniósł tego konsekwencje. Nagranie mundurowym udostępnił świadek zdarzenia. Trzeba reagować na niebezpieczne zachowania na drodze.

Pirat drogowy został ukarany przez Sąd Rejonowy w Słubicach. Pewnie dla niektórych kara, jaką na niego nałożono, może wydawać się niezbyt surowa. Ma ona zmusić do myślenia i odpowiedzialnego zachowania na drodze.

Młody kierowca ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez pół roku oraz musi zapłacić grzywnę w wysokości 1250 złotych. Takie sankcje nałożył sędzia po obejrzeniu nagrania, na którym 20-latek miał za nic zasady i przepisy ruchu drogowego jak na przykład wyprzedzanie na trzeciego na łuku drogi.

Mężczyzna na drodze wojewódzkiej nr 137 jadąc BMW ignorował znaki drogowe, zmuszał innych kierowców do hamowania, by nie doszło do zderzenia, a o tragedię naprawdę było blisko. Uwiecznił to na kamerze jeden z kierowców, którego mijał pirat. Nagranie trafiło na policję, która ustaliła tożsamość 20-latka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE