słubice rowerzysta

i

Autor: pikist.com zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelny wypadek rowerzysty. Policja w Słubicach poszukuje świadków!

2020-09-02 14:54

W niedzielny wieczór (30.08) znaleziono ciało mężczyzny oraz jego rower. Mundurowi wraz z prokuratura ustalają okoliczności zdarzenia. Proszą także o pomoc osoby, które mogły widzieć zdarzenie lub coś na jego temat wiedzą.

Do śmiertelnego potrącenia doszło 30 sierpnia między godz.19 a 20 na drodze Rąpice- Mielesznica w gminie Cybinka. Do komendy policji w Słubicach wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu mężczyzny, który nie dawał oznak życia.

Służby ratunkowe, które pojawiły się na miejscu stwierdziły zgon 62-letniego mieszkańca powiatu słubickiego. Obok niego leżał rower z widocznymi uszkodzeniami, które świadczą o wypadku. Śledczy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Prowadzone jest śledztwo, które ma ustalić co się wydarzyło. Policja prosi o kontakt świadków niedzielnego zdarzenia.

Zgłoszenia telefoniczne pod numerami 47 79 23 211 oraz końcówka 212 lub osobiście w komendzie miejskiej policji w Słubicach. Szczegóły na stronie lubuskiej policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE