Torzym

i

Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów 42-latek odpowie za brutalny napad na emeryta.

Torzym: Brutalnie pobił i okradł emeryta. Bandyta trafił do aresztu

2019-07-22 16:01

To był wyjątkowo brutalny napad. Pijany 42-latek dotkliwie pobił i okradł emeryta. Policjanci zatrzymali podejrzanego zaledwie kilka minut po zdarzeniu. Oprawca został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Ofiara trafiła do szpitala.

W piątek (19 lipca) 65-letni mieszkaniec gminy Torzym odebrał swoją pierwszą emeryturę. Podczas zakupów w miejscowym sklepie pochwalił się tym faktem znajomemu. 42-latek próbował namówić go na wspólne świętowanie. Mężczyzna zdecydowanie odmówił i postanowił wrócić do domu.

Jak się okazało późniejszy oprawca nie odpuścił. Szedł za emerytem i cały czas namawiał go na imprezę. Na terenie posesji pokrzywdzonego nachalne namowy przerodziły się w agresję. 42-latek zaatakował emeryta kopiąc po całym ciele. Gdy ten nie miał już siły bronić się przed kolejnymi ciosami, ukradł mężczyźnie gotówkę.

Torzym

i

Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Podejrzany na 3 miesiące trafił do aresztu. Grozi mu 12 lat więzienia.

65-latek wykorzystał chwilę nieuwagi swojego oprawcy i schronił się w samochodzie kolegi, który akurat nadjechał. Z jego telefonu wykonał połączenie na numer alarmowy. W tym czasie 42-latek oddalił się z miejsca zdarzenia. Daleko nie uciekł.

Policyjny patrol już po kilku minutach zatrzymał podejrzanego. Okazało się, że był on pijany - przeszło 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci odzyskali również skradzioną gotówkę.

65-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Podejrzany trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany