Gdzie są 29-letni Darek i 30-letni Krzysiek?

Zaginęło trzech młodych mężczyzn! 26-letni Marek znaleziony martwy [ZDJĘCIA]

2024-02-10 15:57

W okresie niespełna trzech tygodni zaginęło trzech młodych mieszkańców województwa lubuskiego, z których jeden - 26-letni Marek. - został w tym tygodniu znaleziony martwy. Ciało mężczyzny wyłowiono z jeziora w miejscowości Wysoka. Nadal trwają natomiast poszukiwania 29-letniego Dariusza Gramzy i 30-letniego Krzysztofa Chroboka, które prowadzi policja.

Lubuskie. Zaginięcie trzech młodych mężczyzn. 26-latek nie żyje

Policjanci z województwa lubuskiego nadal poszukują dwóch z trzech młodych mężczyzn, którzy zaginęli w okresie od 15 stycznia do 3 lutego. We wtorek, 6 lutego, znaleziono ciało ostatniego z nich - 26-letniego Marka, mieszkańca powiatu międzyrzeckiego. Mężczyzna był po raz ostatni widziany nad jeziorem w miejscowości Wysoka.

- W jego poszukiwaniach brali udział: policjanci, strażacy, druhowie i woprowcy. Ciało zaginionego wyłowiono z akwenu dzięki wykorzystaniu sonaru i pojazdu w rodzaju łazika podwodnego - mówi młodszy aspirant Mateusz Maksimczyk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Dariusz Gramza zaginął nad Wartą

Jak dodaje, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok. Również nad wodą, bo nad zalewem Warty w miejscowości Kłopotowo, widziano po raz ostatni 29-letniego Dariusza Gramzę. Było to 18 stycznia br., ale od tamtego czasu mężczyzna nie nawiązał już kontaktu z rodziną.

- W chwili zaginięcia mężczyzna mógł być ubrany w niebieską kurtkę zimową z kapturem oraz szare spodnie. Może mieć także założone spodnie koloru zielonego lub czarnego (wodery) - podają mundurowi z Gorzowa Wielkopolskiego.

Gdzie jest Krzysztof Chrobok?

Jeszce dłużej, bo od 15 stycznia, trwają natomiast poszukiwania 30-letniego Krzysztofa Chroboka, mieszkańca Zwierzyna pod Strzelcami Krajeńskimi. Tamtejsza policja opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionego: "Oczy koloru niebieskiego, wzrost: 175cm, waga: około 74 kg, włosy: krótkie jasny brąz, uszy: duże odstające, szczupła budowa ciała, nos: szeroki i prosty, uzębienie pełne, znaki szczególne: tatuaże na udach, klatce piersiowej, na palcu serdecznym ręki prawej. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową z kapturem koloru ciemnego".

O sprawie napisał wcześniej serwis Eska.pl.

Krzyk 15-latki zakleszczonej pod autem rozdziera serce. Nagranie z wypadku na rondzie Starzyńskiego